Опору для намету слід вибирати на відносно рівній площі і намагатися не мати на землі занадто багато гострих предметів, таких як каміння, коріння трави, гілки тощо. Якщо є, його потрібно очистити. Навіть зламані гілки та гілки легко пронизують безнадійні борги. Вхід і вихід повинні бути звернені подалі від виходу повітря, а земля повинна бути відносно сухою. Найкраще, якщо буде тонкий газон. Якщо земля має невеликий ухил, вихід повинен бути розташований на схилі, що зручно для копання та осушення.
З метою захисту намету під намет можна покласти шматок грунту.
2. Підтримка та фіксація
(1) Найпоширеніші двополюсні намети в наш час, коли піднімаютьнаметопори, найкраще підтримувати обидва полюса одночасно.
(2) При опусканнінаметцвяхи, найкраще спочатку опустити два протилежні кути намету, а потім опустити інші два протилежні кути. Нав’язаний таким чином намет відносно плоский.
(3) Під час опускання наметових цвяхів слід застосовувати кут нахилу 45-60 градусів, щоб цвяхи намету легко лягали, а сила була відносно великою. Відстань і напрямок заземленого цвяха в землю повинні знаходитися на одній осі з мотузкою, а мотузка і заземлений цвях знаходяться під кутом 90 градусів, що сприяє досягненню максимальної міцності. Зверніть увагу на відповідну фіксацію у фіксованому порядку, наприклад: лівий передній кут, правий задній кут, правий передній кут і лівий задній кут по черзі.
(4) Зверніть увагу, щоб зв’язати всі з'єднувальні мотузки між внутрішнім і зовнішнім наметами, і потягніть мотузку (дуже важливо перетягнути мотузку).
(5) Мішки для наметів, мішки для наметів та підлогові мішки для цвяхів необхідно прибрати, щоб не загубитися.
(6) Після налаштуваннянамет, перевірити відстань між внутрішніми та зовнішніми наметами. Якщо вони склеєні разом, це вплине на захист від дощу та роси і його слід відкоригувати.
3. Викопати дренажну канаву
Під час табору, якщо йде дощ, процедуру копання канав не можна пропускати. Дренажний кювет повинен бути близько до зовнішнього краю намету. Якщо намет не обладнаний спідницею, розташування канави має бути зручним для того, щоб вода, що стікає з намету, потрапляла в кювет. Навколо намету викопується дренажна канава, щоб застій води можна було плавно зливати.
4. Питання, що потребують уваги
Не ставте табір занадто близько до гори, щоб запобігти падінню каменів та затопленню у дощові дні. Крім того, не будьте занадто близько до річки, щоб приплив не помив намет. Коротше кажучи, я сподіваюся, що кожен може пам’ятати відповідні методи та кроки щодо встановлення намету, а також пам’ятати про відповідні запобіжні заходи щодо встановлення намету. Тільки так ви зможете краще захистити себе та своїх друзів на свіжому повітрі. На вулиці досить непоганонаметнижче, а зацікавлені друзі можуть подивитися.