Трикутні намети використовують залізні труби з ялинки як опори спереду і ззаду, а посередині з'єднана поперечна планка для підтримки внутрішньої штори та встановлення зовнішньої штори. Це найпоширеніший стиль намету на ранній стадії. Переваги та недоліки: трикутний намет має переваги невеликої ваги, хорошої стійкості до вітру та хорошої стійкості. Це також дуже зручно будувати. Потрібно лише закріпити кут намету та заземлений цвях відповідної мотузки, а це можна зробити за допомогою тростини або опорного стрижня посередині; Однак найбільшою проблемою є конденсат, який може намочити одяг або спальні мішки. Застосовувані випадки: більшість із них підходить для джунглів, плато та районів з широкими широтами; Або піші прогулянки наодинці. Навички придбання: купуючи трикутний намет, спочатку враховуйте розмір намету відповідно до власних потреб; Рекомендується вибрати кілька вентиляційних вікон та вентиляційних отворів у верхній частині облікового запису, щоб забезпечити повітропроникність в обліковому записі та зменшити появу конденсату.
Купольний намет
Інтегрований купольний намет, також відомий як "юрта", складається з декількох опор для табору, які можна переміщати як єдине ціле. Переваги та недоліки: дизайн купола застосовний до широкого діапазону, починаючи від невеликої висоти та закінчуючи високими горами, і від одного облікового запису до розміру, який вміщує більше десятка людей на вечерю та зустрічі; Підтримка проста, тому установка та демонтаж відбуваються дуже швидко; Однак, оскільки його вітряна сторона однакова, її опір вітру гірший. Застосовувані випадки: більшість з них підходить для активного відпочинку в парках, на березі озера та в інших середовищах, щоб уникнути комарів або дрібного дощу. Навики придбання: при покупці купольних наметів рекомендується вибирати купольні намети з високим комфортом і меншими труднощами при будівництві.
Намет шестигранний
Шестигранні намети підтримуються трьома або чотирма полюсами, а деякі використовують шестиполюсну конструкцію, яка звертає увагу на стійкість намету. Це поширений стиль «альпійських» наметів. Переваги та недоліки: шестигранний намет має переваги великого простору, хорошої стійкості до вітру та дощу, але він відносно важкий і незручний у будівництві. Застосовувані випадки: більшість із них підходить для походів у високі гори та поганої погоди. Навики придбання: при покупці шестигранних наметів рекомендується вибирати намети з хорошою повітропроникністю, що головним чином відображається на висоті внутрішньої марлі для штор, розмірі зовнішнього вентиляційного вікна штори та висоті зовнішньої штори.
Намет для човна
Намет у формі дна схожий на маленький човен із пряжкою назад. Його можна розділити на два і три полюси. Як правило, середина - спальня, а два кінці - сарай. У дизайні звертається увага на вітрозахисну обтічність, яка також є одним із поширених стилів наметів. Переваги та недоліки: намет човна має переваги: хороші показники збереження тепла, хороші показники стійкості до вітру, хороші показники дощу та великого простору. Коли він побудований проти вітру, вітер не може надмірно стиснути наметовий стовп; Однак вітер збоку може трохи похитнутися. Застосовувані випадки: більшість із них застосовні для будівництва висотних таборів. Навики придбання: купуючи намет для човна, рекомендується вибирати нейлонову тканину з покриттям (тобто PU). Найкраще вибрати зовнішню штору pu1500 мм або більше, а значення Pu внизу штори повинно перевищувати 3000 мм, тому її водонепроникність дуже хороша.
Хребетний намет
За формою коньковий намет схожий на незалежний невеликий дах з черепицею. Опорою зазвичай є чотири кути і чотири колони, на яких зводиться конькова конструкційна дах. Переваги та недоліки: конькові намети, як правило, великі за площею, але великі за вагою, які зазвичай важко побудувати одній людині. Застосовувані випадки: більшість із них підходять для водіїв або відносно постійних польових операцій та кемпінгів. Навики придбання: при купівлі конькових наметів намагайтеся вибирати зелений і коричневий паладій з низькою яскравістю. Намети високої яскравості мають високу світлопроникність і високу теплопровідність; Намети з низькою яскравістю матимуть погану світлопроникність і блокуватимуть деякі природні джерела тепла, що забезпечуються сонцем.