З яких частин складається анаметзроблений з?
Назва кожної частини намету. Намети транспортуються по частинах і збираються на місці, тому потрібні різноманітні деталі та інструменти. Знайте назву кожної частини та використовуйте метод, знайомий із структурою намету, щоб швидко та зручно встановити намет.
Корпус намету: завіса, стійка та подушка.
Розпірка: Будь-який з різних типів, що має пряме, дво- або тристороннє з'єднання.
У деяких трубчастих розпірках частини, що згинаються, потрібно з’єднати дротом.
Каркас: використовується для бронебійних наметів або наметів-хатин, з короткими брусками з матеріалів для формування стовпів або балок.
Донг: сама верхня частина намету.
Дах: частина, яка утворює схил намету.
Стіна: частина стіни збоку від намету. У деяких наметах їх взагалі немає.
Навіс: частина даху, яка відкривається вперед і підтримується іншими стійками.
Двері: вхід і вихід з намету. З іншого боку може бути вікно.
Підлоговий килимок: килимок, покладений на землю в наметі. Якщо місце сильна волога, також потрібно розстелити шар бамбукової циновки.
Літаючий килимок: килимок, покладений на дах намету, щоб захистити його від сильного сонячного світла. Другий дах. Основна мотузка: також відома як стовпова мотузка. Відокремлений від двох кінців стовпа, роль стовпа, щоб уникнути нахилу, і закріплений цвяхами.
Кутова мотузка: протягнута від нижнього краю даху наметової штори та закріплена цвяхами. Цвяхи: вставляються в землю для кріплення мотузок і нижнього краю штор намету. Бувають дерев'яні, металеві та синтетичні. Дерев'яний молоток або молоток: використовується для забивання цвяхів у землю. Дерев’яна або металева деталь, яка прикріплена до основної або кутової мотузки. Кабель проходить через два отвори між ними та рухається, щоб контролювати кабель.
Мішок: мішок із тканини, наповнений шторами та рейками, цвяхами та дерев’яним молотком.